blej tani

$17.99

Deri në 8 herë më shpejt se kartat e kujtesës të zakonshëm për të kapur të shtëna tuaj më të mirë dhe për të marrë performancë të video incizim për 4K HD Ultra dhe video HD të Plotë. Në dispozicion në kapacitetet e magazinimit prej 16GB të 256GB me shpejtësi të lexuar deri në 90MB / s për të lëvizur fotografi shpejtë, theseEight herë më shpejt se kartat e kujtesës zakonshëm
Jep shpejtësinë dhe kapacitetin që ju duhet për të kapur 4K Ultra HD video
Deri në 60MB / s shkruani shpejtësi për të shtënë më të shpejtë në kryerjen e shtënë dhe deri në 90MB / s për transferim më të shpejtë
Format kartë SD më të lartë të performancës video incizim me dy Class 10 dhe Klasa UHS Speed 3 (U3) vlerësimet për kapjen Full HD dhe 4K Ultra HD (3840 x2160p) video
Ndërtuar për dhe testuar në kushte të vështira; dëshmi Temperatura, prova e ujit, Dëshmi shok, dhe x-ray provë.
Lifetime garanci të kufizuar

Lini një Përgjigju

Your email address will not be published. Required fields are marked *